Teams by Division

Under 09 Boys Black Division

Team
2010 Boys TUSC Blue
All-In FC TN 10/11 Boys
Shelbyville FC 2010 Boys
Stones River FC 2010 Black

Under 09 Boys Red Division

Team
2010 CSA Arsenal
2010 TUSC Red
Quest 2010
Shelbyville FC Academy

Under 10 Girls Black Division

Team
CFFC 09 Girls
Rampage SC 09 Girls Black
SFC 09-10 Girls
STONES RIVER FC

Under 10 Girls Red Division

Team
2011 TSC Girls Premier Blue
CSC 10 Girls Maroon
Rampage SC 09 Red girls
TSC Girls 2011 Premier White

Under 10 Boys Black Division

Team
CSC 09 Boys Maroon
GSC Rangers 09
Quest 09
Stones River FC 2009
TUSC 09B Blue
White House Whsc 2009 Boys

Under 10 Boys Red Division

Team
09 Wolves
All-In FC TN 09/10 Boys
CSC 09B Blue
Rampage SC 09 boys
Stones River FC 09 boys Red
TUSC 09B White

Under 11 Girls Black Division

Team
CFFC 08 Lady Outlaws
CSC 08 Girls Maroon
FC United
GSC Lady Rangers 08
Stones River FC 2008 Black
Stones River FC 2008 Red

Under 11 Boys Black Division

Team
All-In FC TN 08/10 Boys
ISC 08 Elite
JFC 08 Wolves
MSC Strikers 08B Blue
NUSA Antioch 08B Maroon
Stones River FC 2008

Under 11 Boys Red Division

Team
Columbia Arsenal FC 08B Blue
MC Dynamo 08
MSC Strikers 08B White
PSA Boca Juniors
Rampage SC 08 Boys

Under 11 Boys White Division

Team
09 Eagle Express - Elite
Aris FC 09B Black
SFC U11 BOYS
TUSC 09B Red

Under 12 Girls Black Division

Team
Aris FC U12 Girls Black
GSC 07 LADY RANGERS
Indiana Fire Juniors South 07g Red
Stones River FC 2007

Under 12 Girls Red Division

Team
CSC 07 Girls
Indiana Fire Juniors South 07g White
TSC 07 Girls Nike
TUSC 07G Blue

Under 12 Girls White Division

Team
MSC 07 Lady Strikers Blue
MTFC 07 Quest Girls
Rampage 07/08
TSC 07 Girls Swoosh

Under 12 Boys Black Division

Team
CFFC 07 Boys
GSC Rangers 07
Indiana Fire Juniors South 07b
MSC Strikers 07B Blue
SSC07 White
Stones River FC 2007 Black

Under 12 Boys Red Division

Team
CSC 07 Boys Maroon
MSC Strikers 07B White
Rampage SC 07 boys
TSC 07B Swoosh

Under 12 Boys White Division

Team
2007 MSC Silver
CSC 07 Boys Blue
Mtfc Quest 07/08
SSC07Green
TSC 07B Tiempo

Under 13 Girls Black Division

Team
Aris FC 06G
Indiana Fire Juniors South 06g Select Red
MSC 06 Lady Strikers
Stones River FC 2006
TUSC 06G Blue
WHSC 06 Girls Kryptonite

Under 13 Boys Black Division

Team
CSC 06 Maroon
IFJS 06b White
MSC Strikers 06B Blue
Murfreesboro Strikers 06 Elite
Sporting SI 06B Rangers
TSC 06B Elite

Under 14 Girls Black Division

Team
CSC 05 Girls
Gallatin Lady Rangers
MSC 05 Lady Strikers
Sporting SI Fusion

Under 14 Boys Black Division

Team
Indiana Fire Juniors South 05b Premier Red
ISC 05 Elite
MTFC Quest 05B
PSA LANUS
Stones River FC 2005 Black
WHSC 05 Wolves

Under 14 Boys Red Division

Team
CSC 05 Boys Maroon
Indiana Fire Juniors South 05B White
Rampage 05 Boys
Stones River FC 2006 Black

Under 15 Girls Black Division

Team
CFFC 05G
Dynamo 05
Indiana Fire Juniors South 05g Premier Red
Nomads USC 2004/2005 Girls
Stones River FC 2005
WHSC Tornados

Under 17 Girls Black Division

Team
CSC 02 Girls
Indiana Fire Junior South 02 Red
Rampage SC Girls 02
TUSC 02G Red

Under 17 Girls Red Division

Team
02-04 SRFC U17G
Camp Forest 03/04
Indiana Fire Juniors South 03g Premier R
LSC Lady Force 02G
MFCY 02G Heat
Rampage SC 03/04 Girls

Under 18 Girls Black Division

Team
2001 Showcase
AIS Action Elite - GU18
KASC
TUSC 01G Blue

Under 19 Girls Black Division

Team
MSC 01 Lady Strikers Premier
Rampage 00 girls
TUSC 01G Red
WHSC 2000 Girls
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy